Workflow sikania w publicznej toalecie

Przeciwieństwa, jak wiadomo, przyciągają się. Im bardziej się różnimy tym bardziej się przyciągamy. Co więc najbardziej różni (przyciąga) typowych facetów i prawdziwe damy?  Sikanie w publicznej toalecie.

JAK SIKA TYPOWY FACET ?

Gdy typowy facet chce się wysikać, wstaje z miejsca w którym aktualnie siedzi i idzie się wysikać. Niekiedy nawet nie traci czasu na umycie rąk „po”, tylko natychmiast wraca na miejsce uprzedniego spoczynku.

JAK SIKA PRAWDZIWA DAMA ?

W przypadku prawdziwej damy, czynność sikania w toalecie publicznej jest bardzo złożona i rozgrywa się na wielu etapach. Pod pewnymi względami przypomina operację militarną.

Etap I. Planowanie.
„Operacja  siku” wymaga od prawdziwej damy starannych przygotowań. Przede wszystkim musi ona znaleźć inną prawdziwą damę, która zechce jej towarzyszyć w drodze do damskiej toalety. Znalezienie sojuszniczki nie jest łatwym zadaniem, gdyż dama towarzysząca musi być przyjaciółką (lub co najmniej dobrą koleżanką) damy inicjującej, musi być dla niej osobą zaufaną, nie może być od niej ładniejsza… a gdy wszystkie powyższe kryteria zostaną już spełnione, to  pozostaje jeszcze do spełnienia najważniejsze kryterium… fizjologiczne zegary obu prawdziwych dam muszą się idealnie zgrać ze sobą w tym samym momencie (obie muszą chcieć siku).

Etap II. Rekonesans.
Gdy prawdziwa dama znajdzie już odpowiednią damę towarzyszącą, musi jeszcze znaleźć odpowiednią toaletę – czystą, pachnącą, z opuszczoną deską klozetową i zaopatrzoną w dostateczną ilość papieru toaletowego. Prawdziwa dama jest jak wielbłąd. Gdy na pustyni nie ma wody – wielbłąd wytrzyma bardzo długo bez picia. Gdy na horyzoncie nie ma odpowiedniej toalety – prawdziwa dama  wytrzyma bardzo długo bez sikania.

Etap III. Oczyszczenie przedpola.
Gdy toaleta okaże się odpowiednia, prawdziwa dama wchodzi do niej sama, zaś dama towarzysząca formuje przed drzwiami toalety szyk kolejkowy, zabezpieczając tym samym tyły frontu.
Po przekręceniu zamka w drzwiach kabiny następuje testowe szarpnięcie za klamkę, po którym prawdziwa dama zaczyna skanować wzrokiem całą kabinę. Od podłogi po sufit. Szuka ukrytej kamery lub lustra weneckiego (demonów publicznych toalet, którymi prawdziwe damy są straszone na facebooku). Gdy prawdziwa dama upewni się, że teren jest całkowicie bezpieczny, przechodzi do skrupulatnego czyszczenia deski klozetowej, używając do tego celu nawilżanej chusteczki antybakteryjnej. Po wstępnym czyszczeniu, dama uruchamia w smartfonie latarkę aby wykryć zanieczyszczenia niedostrzegalne przez nieuzbrojone oko.

Etap IV. Zajęcie pozycji.
Następnie prawdziwa dama nakłada na całej powierzchni deski,  od kilku do kilkunastu warstw papieru toaletowego. Jest to awaryjna fortyfikacja ochronna. Prawdziwa dama przenigdy nie usiądzie na desce klozetowej w publicznej toalecie, niemniej awaryjna warstwa ochronna jest niezbędna. Tak jak poduszka powietrzna w samochodzie.

Etap V. Nasłuch
Na chwilę przed przypuszczeniem finalnego ataku, prawdziwa dama wstrzymuje oddech i nasłuchuje. Celem nasłuchu jest upewnienie się, że w toalecie nie znajduje się żadna osoba postronna. Jeśli radary niczego nie wychwycą, prawdziwa dama sika. Jeśli jednak ktoś jest w toalecie, dama nie zacznie sikać do momentu, aż osoba ta się oddali. Musi mieć pewność, że jeśli nawet przydarzy się jej puścić przypadkowego bąka, to nie zostanie on skojarzony z jej twarzą, co przecież mogłaby uczynić osoba, która widziała jak prawdziwa dama wchodziła do kabiny.

Etap VI. Atak
Prawdziwa dama robi siku. Korzysta w tym celu z techniki potocznie zwanej „na Małysza”.

Etap VII. Post-processing
Po przeprowadzonym ataku, prawdziwa dama usuwa papier toaletowy.  Spuszcza wodę, czeka do ponownego napełnienia się spłuczki, ponownie spuszcza wodę. Włącza latarkę w smartfonie by upewnić się, że nie zostawiła żadnych śladów na desce. Wychodzi z kabiny. Myje i suszy ręce. Wychodzi z toalety. Zajmuje w kolejce miejsce damy towarzyszącej, która teraz sama wchodzi do toalety i przystępuje do akcji.

Disclaimer: Powyższe spostrzeżenia odnoszą się wyłącznie do stereotypów prawdziwej damy oraz typowego faceta, a ich celem nie jest czyjakolwiek dyskryminacja lub faworyzowanie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s